BISO na veletrhu Agritechnica

Stánek BISO Schrattenecker na světové výstavě Agritechnica 2015

BISO na veletrhu Agritechnica
autor: Václav Štursa ml. publikováno: 15.11.2015

Je za námi další úspěšný ročník největší evropské zemědělské výstavy Agritechnica, která se již tradičně koná v německém městě Hannover. Ani letos nemohlo chybět zastoupení společnosti BISO Schrattenecker, která zde prezentovala špičkovou sklizňovou techniku.

Hlavní novinkou byla hybridní žací lišta BISO Ultralight 800 v provedení flex o záběru 12 metrů. Tato lišta je speciálně předělána pro pohyblivou žací kosu, aby zajistila perfektní vysečení při sklizni hrachu nebo soje. 
Jako již každá lišta BISO Ultralight byla vybavena přednostmi jako například zabudované, hydraulicky sklopné, hydraulické žací kosičky, plynulý výsuv žacího stolu, LED osvětlení a mnohé další.

Dále jste také mohli na našem stánku vidět žací lištu BISO Ultralight 800 o záběru 9 metrů, žací lištu BISO VX CropRanger Trendline Light o záběru 5,5 metru, kukuřičný adaptér BISO SunPower o záběru 8 řádku a řepkový předvál BISO CX 100.

K vidění bylo také kompletní zastoupení vozíku od společnosti BISO. A to včetně modelu Profi Steer, který díky říditelným nápravám zajistí maximální pohodlí při jízdě na silnici i s největšími záběry žacích lišt.

Více informací o produktech BISO naleznete zde.

Všem děkujeme za návštěvu a těšíme se na setkání na dalších akcích!

Tým BISO Schrattenecker.